Marcin Wojciuch – założyciel oraz właściciel Kliniki Fizjoterapii i Leczenia Bólu  Fizjo-Expert, absolwent AWF w Katowicach i Collegium Medicum w Krakowie, mgr fizjoterapii z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Zdobywca II miejsca w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Masażysta Roku 2018.

Medycyna i rehabilitacja to moja życiowa pasja. Pomagam osobom w każdej grupie wiekowej. Mój gabinet specjalizuje się w leczeniu szeroko pojętego bólu, nie tylko narządu ruchu, ale także schorzeń narządów wewnętrznych.Często też zajmuję się leczeniem trudno gojących się ran i owrzodzeń.

Jako jedyna placówka na Podbeskidziu leczę za pomocą elektrostymulacji Żenni. Wykonuję zabiegi falą uderzeniową oraz stosuję system gojenia złamań Exogen. W swojej pracy wykorzystuje także tradycyjne i naturalne metody leczenia takie jak stawianie baniek, zabiegi borowinowe oraz akupunktura.

Zapewniam miłą atmosferę oraz wysoką jakość wykonywanych przeze mnie usług.Mateusz Pikuta – pracownik Kliniki Fizjoterapii i Leczenia Bólu Fizjo-Expert, absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji z Siedzibą w Zamościu – oddział fizjoterapii, stypendysta programu Erasmus – Bolu Abant Izzet Baysal University w Turcji.

Medycyna i fizjoterapia to mój sposób na życie oraz cały mój świat. Interesuje się tym od dziecka. Pracuję z pacjentem w dowolnej grupie wiekowej. Wykonuję zabiegi fizykalne oraz masaże lecznicze. Specjalizuje się także w terapii wad postawy u dzieci i młodzieży. Gwarantuję przyjemność pracy, miłą atmosferę i oczekiwane efekty.