Marcin Wojciuch – założyciel oraz właściciel Centrum Fizjoterapii i Leczenia Bólu  Fizjo-Expert, specjalista fizjoterapii z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Zdobywca II miejsca w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Masażysta Roku 2018.

Medycyna i rehabilitacja to moja życiowa pasja. Pomagam osobom w każdej grupie wiekowej. Mój gabinet specjalizuje się w leczeniu szeroko pojętego bólu, nie tylko narządu ruchu, ale także schorzeń narządów wewnętrznych.Często też zajmuję się leczeniem trudno gojących się ran i owrzodzeń.

Jako jedyna placówka na Podbeskidziu leczę za pomocą elektrostymulacji Żenni. Wykonuję zabiegi falą uderzeniową oraz stosuję system gojenia złamań Exogen. W swojej pracy wykorzystuje także tradycyjne i naturalne metody leczenia takie jak stawianie baniek, zabiegi borowinowe oraz akupunktura.

Zapewniam miłą atmosferę oraz wysoką jakość wykonywanych przeze mnie usług.


Beata Koprowska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Zawsze w życiu chciałam pomagać ludziom. Fizjoterapia okazała się idealnym zawodem dla mnie. Głównie interesuję się tematyką w zakresie ortopedii oraz uroginekologii. Wykonuję również masaże, zabiegi bańką chińską oraz treningi funkcjonalne.