Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 21 reviews
by Kazimierz Białek on Blank Business Name
Bardzo miły i uprzejmy.

W styczniu 2018r. na lodowisku przewróciłem się uderzając biodrem o lód.Po konsultacjach lekarskich stwierdzono mocne stłuczenie krętarza, otrzymałem skierowanie na rehabilitację, która ma być w listopadzie.Z polecenia znajomej udałem się do Pana Marcina gdzie po 5 zabiegach falą uderzeniową ból ustąpił a ja mogę wchodzić po schodach i czuć się normalnie.Ból niech nie wraca a na lodowisko już nie pójdę chyba tylko jako obserwator.

by Mariusz Pawełek on Blank Business Name
Szczerze polecam

Cierpiałem z powodu okropnego bólu lędźwi. Straszono mnie operacją, neurochirurg stwierdził, że tylko operacja jest dla mnie ratunkiem. Nie poddałem się i trafiłem do najlepszego specjalisty od terapii bólu czyli Pana Marcina. Zastosował u mnie zabiegi trakcji kręgosłupa oraz terapie manualną i tym samym ogromnie mi pomógł. Już po pierwszej wizycie wyraźnie mniej mnie bolało, a po skończonej serii zabiegów zapomniałem co to ból dolnego odcinka kręgosłupa. Uniknąłem operacji i ostawiłem wszystkie leki przeciwbólowe, a brałem ich bardzo wiele. Serdecznie dziękuje za pomoc Panie Marcinie i będę polecał innym szukającym ulgi w bólu. Pozdrawiam Mariusz Pawełek

by Małgorzata on Blank Business Name
Gorąco polecam

Od kilku lat miałam problem z bólem barków oraz łokci. Nawet sterydami mnie faszerowano wielokrotnie. Dopiero Pan Marcin zastosował odpowiednie leczenie i mnie wyleczył. Fala uderzeniowa i odpowiednie oklejanie plastrami, fachowa wiedza Specjalisty to rzecz bezcenna. Gorąco polecam wszystkim i namawiam do skorzystania z usług Pana Marcina. Jestem bardzo szczęśliwa i serdecznie dziękuję za pomoc Panie Marcinie. Gosia z Gilowic.

by Dawid Jarco on Blank Business Name
Świetny specjalista!!!!!

Wszystkim polecam!!! Pan Marcin wyleczył mnie z bóli kręgosłupa oraz wyciągnął mojego tatę z zakrzepicy, gdzie chcieli mu usunąć nogę. Wcale się nie dziwie się jak ludzie jeżdżą do Pana Marcina z całej Polski. W korytarzu czekając na zabieg, spotkałem Panią z Łodzi!!! Bardzo dziękujemy za wszelkie dobro i fachową pomoc Panie Marcinie. Dawid i Kazimierz Jarco

by Jarosław Bąk on Blank Business Name
Najlepszy specjalista od ciężkich przypadków

Uległem poważnemu wypadkowi samochodem, nikt nie dawał mi szansy na to, że będę chodził sam bez kul. Pan Marcin postawił mnie na nogi. Uczył mnie wszystkiego od nowa i pokazywał wielokrotnie, że wcale nie jest tak źle. To wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Dzięki Niemu chodzę sam bez kul i jestem Mu za to bardzo wdzięczny. Wszystkim polecam.

by Barbara Piątek on Blank Business Name
Znakomity specjalista!!!

Bardzo serdecznie wszystkim polecam zabiegi w poradni Pana Marcina. Miałam problem z halluxami i za pomocą fali Pan Marcin pomógł mi się pozbyć bólu i dyskomfortu jaki miałam. Gorąco polecam wszystkim, którzy cierpią na nie wiedzą gdzie się udać po pomoc. Poradnia w papierni i Pan Marcin są najlepsi!!!

by Andrzej on Blank Business Name
CZŁOWIEK Z POWOŁANIEM!!!

Dzięki Panu Marcinowi zamieniłem wizyty lekarskie i apteczne na normalne życie. Zamiast ketanolu lub blokad nastawienie kręgosłupa i po paru dniach zapomniałem o bólu... Jestem szczęśliwym człowiekiem właśnie dzięki Panu Marcinowi! Dziękuję i polecam!!!

Bardzo polecam.

Ja i moja rodzina jesteśmy pod opieką P.Marcina już dwa lata, dzięki temu uniknęłam operacji na cieśni nadgarstka, podnoszę odporność u dzieci przez zabiegi elektrostymulacji, zniknął ból kolan. Po wypadku oboje z mężem mieliśmy ogromne problemy z kręgosłupem (powybijane kręgi) już po jednej wizycie nasz ból radykalnie się zmniejszył.Jesteśmy w stałym kontakcie i często z różnymi przypadłościami pojawiamy się w gabinecie P.Marcina. Serdecznie polecamy oferowane zabiegi każdemu! Polecam!

by Edward Janik on Blank Business Name
Polecam

Byłem leczony wiele miesięcy z powodu zakrzepicy, chciano uciąć mi nogę. W ręce Pana Marcina trafiłem z polecenia i nie żałuje. Uratował mi nogę. Mogę teraz normalnie żyć. Bardzo dziękuje i wszystkim polecam usługi Pana Marcina, który wie jak pomóc.

by Jarosław on Blank Business Name
Bardzo polecam

Bardzo polecam usługi Marcina. Pomagał mojej mamie wstawać z wózka i przez ostatnie lata jej życia uśmierzał jej ból i wspomagał w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki Marcinowi i jego metodom, mama nie cierpiała. Potrafił nie raz też ją pocieszyć dobrym słowem. Pan Bóg Ci zapłaci za Twoje dobro okazane mojej mamie. Dziękuje za wszystko.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»