Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 13 reviews
by Edward Janik on Blank Business Name
Polecam

Byłem leczony wiele miesięcy z powodu zakrzepicy, chciano uciąć mi nogę. W ręce Pana Marcina trafiłem z polecenia i żałuje. Uratował mi nogę. Mogę teraz normalnie żyć. Bardzo dziękuje i wszystkim polecam usługi Pana Marcina, który wie jak pomóc.

by Jarosław on Blank Business Name
Bardzo polecam

Bardzo polecam usługi Marcina. Pomagał mojej mamie wstawać z wózka i przez ostatnie lata jej życia uśmierzał jej ból i wspomagał w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki Marcinowi i jego metodom, mama nie cierpiała. Potrafił nie raz też ją pocieszyć dobrym słowem. Pan Bóg Ci zapłaci za Twoje dobro okazane mojej mamie. Dziękuje za wszystko.

Bardzo polecam

Dzięki Panu Marcinowi pozbyłem się problemu z moim haluxem, który bolał mnie coraz to bardziej. Poza tym dzięki zabiegom prądowym, poprawiło mi się samopoczucie i zacząłem normalnie spać, odstawiając leki nasenne. Dziękuje serdecznie i wszystkim polecam usługi Pana Marcina.

by Stanisław Baron on Blank Business Name
Najlepszy specjalista

W dwa dni Pan Marcin postawił mnie na nogi. Ból kręgosłupa od razu się zmniejszył, a potem podczas kolejnych zabiegów zniknął. Znakomity specjalista, do którego warto iść, bo zna się na tym co robi i to widać. Cała moja rodzina i znajomi leczymy się u Pana Marcina. Dziękuje za okazaną pomoc oraz życzliwość, a to rzadkość w dzisiejszych czasach.

by Joanna Kudłacik on Blank Business Name
Najlepszy specjalista

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam w 100%!!!

by Waldemar Cichocki on Blank Business Name
Najlepszy doktor

Dzięki Panu Marcinowi uniknąłem operacji guzków na tarczycy. Wszystkie guzki zniknęły. Wspaniały doktor, który wie jak pomóc. Wszystkim polecam i dziękuje.

by Sylwester on Blank Business Name
Polecam

W żywcu i okolicach najlepszy spec do kręgosłupów. Pomógł mi gdy dysk mi wypadł. Załatwił sprawę od razu. Pan Marcin to skromny i życzliwy człowiek, znający się tym co robi. Polecam w 100%

by Jadwiga Wnętrzak on Blank Business Name

Profesjonalista z ogromną wiedzą. Pomógł mojej mamie z trudno gojącą się raną. Chirurg był bardzo mocno zaskoczony, że jednak amputacja nie będzie potrzebna. Bardzo dziękuje Panie Marcinie. Jadwiga Wnętrzak.

Polecam !

Z Gwarancją mogę polecić Pana Marcina! ! ! Pomaga mojej mamie chorej na stwardnienie rozsiane i jest poprawa dzięki laserowi i elektrostymulacji -poprawił się apetyt , zmniejsza się ból w nogach i nie tylko , ćwiczenia dzięki którym potrafiła stanąć przy pionizatorze . Nie raz sam korzystam z masaży lub nastawienia kręgów ponieważ mam problemy z kręgosłupem i gdyby nie Pan Marcin to nie wiem co by było ale czuje ulgę i poprawę ! Polecam ! !

by Mariusz Białek on Blank Business Name

Fachowiec jakich mało. Dzięki Panu Marcinowi uniknąłem operacji na kręgosłup. W dwa dni postawił mnie na nogi. Cudotwórca.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»