Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Fizjo-expert
Average rating:  
 32 reviews
by Mariusz on Fizjo-expert
Polecam

Serdecznie dziękuję za wyleczenie mnie z bólu kręgosłupa lędźwiowego. Usługi rzetelne i obsługa bardzo profesjonalna. Bardzo jeszcze raz dziękuję Panu Marcinowi oraz Panu Mateuszowi za wszystko co dla mnie zrobili. Fizjoexpert najlepsi w tym co robią.

by Henryk on Fizjo-expert
Znakomity specjalista

Bardzo serdecznie dziękuję za okazane serce i pomoc w moich dolegliwościach, zwłaszcza bóle szyjnego kręgosłupa oraz łopatek. Panie Marcinie jeszcze raz bardzo dziękuję i będę wszystkim polecał Pana usługi.

by Aleksandra on Fizjo-expert
Wszystkim polecam

Gorąco polecam Pana Marcina i Pana Mateusza. Pan Marcin znakomicie zdiagnozował u mnie zespół bolesnego barku i zastosowano u mnie zabiegi falą uderzeniową i laserem wysokoenergetycznym. Jedyny taki sprzęt w Żywcu i okolicach. Już po pierwszym zabiegu odczułam wyraźną ulgę a co mnie zdziwiło to czułam wyraźne ciepło przy zabiegu laserem. Wcześniej bardzo często korzystałam ze zwykłego lasera i nic nie czułam. 7 zabiegów i po bólu. Serdecznie wszystkim polecam. Takich specjalistów nigdzie indziej nie ma!!! tylko fizjo-expert!!!

by Marta on Fizjo-expert
Najlepszy specjalista od bólu!!!

W ręce Pana Marcina trafiłam z polecenia koleżanki. Okropnie bolały mnie nogi oraz kręgosłup lędźwiowy. Już po pierwszej wizycie odczułam znaczną ulgę, a po serii zabiegów moje problemy zniknęły. Dziękuje Panie Marcinie i życzę dalszych sukcesów w pracy, a widać, że to Pana pasja i zamiłowanie. Gorąco pozdrawiam i będę wszystkim polecać. Gdy coś boli to tylko FIZJO-EXPERT.

by Janusz on Fizjo-expert
Fachowiec najwyższej klasy!!!!!

Byłem pacjentem Pana Marcina, cierpiałem z powodu okropnego bólu pięt, co potem okazało się ze to ostrogi. Najróżniejsze zabiegi na NFZ ( szkoda czasu na to bo to nic nie daje) nic nie pomogło. Dopiero Pan Marcin mnie zdiagnozował prawidłowo i rozpoczęliśmy leczenie falą uderzeniową. Po 5 zabiegach ból całkowicie znikł, chodzę, biegam, skacze i nic nie boli!! Wyrażam ogromną wdzięczność Panu Marcinowi i dziękuje za wszystko, będę wszystkim polecał bo warto!!!!!!!!

by Weronika on Fizjo-expert
Wspaniały człowiek

Bardzo serdecznie dziękuję i wyrażam szczere ukłony na ręce Pana Marcina i zespołu którym kieruje. Cierpiałam z powodu okropnych i uporczywych napadów kaszlu oraz duszności. Do tego moje serduszko nie biło równo, miałam kołatania serca. Pan Marcin - prze miły młody uzdolniony doktor z fachową wiedzą pomógł mi praktycznie od razu. Zastosował u mnie stymulację na chore serduszko oraz na oskrzela. Po 6 zabiegach moje problemy znikły a ja czuje się znakomicie. Żaden lekarz nie umiał mi pomóc do momentu aż trafiłam na fachowca najwyższej klasy. Pani Marcinie bardzo dziękuje i będę wszystkim polecać. Zostałam wyleczona. Weronika

by Halina Bednarz on Fizjo-expert
Będę wdzieczna do końca życia

Do Gabinetu pana Marcina przyjechałam z płaczem i nadzieją na pomoc, trzymając w ręku skierowanie od kardiologa do szpitala na operację w celu wszczepienia rozrusznika serca. Cały czas myśląc, że mam chore serce. Pan Marcin - po przeprowadzeniu ze mną długiego i dokładnego wywiadu na temat moich dolegliwości zapytał o badania tarczycy i USG (oczywiście takowych nikt mi nie zalecił). Odesłał mnie więc do endokrynologa i tu doktor stwierdził przerośnięte wole tarczycowe, które jak się okazało uciskało moje serce i stąd te dolegliwości. Dziękuję z całego serca Panu Marcinowi za uratowanie mnie od operacji na sercu i za to, że moje wole tarczycowe po stymulacjach w Jego gabinecie zmniejszyło się na tyle, że ja czuję się jak nowo narodzona. Dziękuje za wszystko Panie Marcinie. Halina Bednarz

by Agnieszka Kmiecik on Fizjo-expert
Bardzo polecam

Od 8 lat choruję na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Po 3 stymulacji wyregulował mi się okres, poprawiła się cera i samopoczucie, a także znacznie poprawiły się wyniki TSH. Ale co najważniejsze dla mnie - udało mi się wreszcie zajść w ciążę.

by Mateusz on Fizjo-expert
Znakomity Pan Doktor

Cierpiałem na refluks i niedowład w nogach. Po 4-tym zabiegu ustąpił refluks, a po 12-tej elektrostymulacji ustąpił niedowład w nogach. Pan Marcin to bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu żyje normalnie.

by Jarosław on Fizjo-expert
Najlepszy fizjoterapueta jakiego spotkałem

Najlepszy specjalista w terapi bólu w Polsce!!! 25 lat bolały mnie barki i kręgosłup szyjny. 12 wizyt u Pana Marcina Wojciucha i po bólu!!! Dziekuję i będe wszystkim polecał...

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»