Katarzyna Kudzia

Magister fizjoterapii z dużym, praktycznym doświadczeniem. Specjalizuję się w leczeniu dolegliwości kręgosłupa oraz stawów. W swojej pracy stosuje dobrze poznaną metodę McKenziego. Oprócz wyżej wymienionych metod, prowadzię pacjentki z problemami uroginekologicznymi. Dlatego, jeśli szukasz fizjoterapeutki uroginekologicznej w Żywcu umów się na wizytę.

Marcin Wojciuch

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuję się fizjoterapią ortopedyczną i neurologiczną. Wykonuję badania USG i kwalifikuję pacjentów do leczenia. W pracy wykorzystuję najnowsze metody leczenia, stosowane głównie w sporcie, takie jak TECAR czy INDIBA. Jako właściciel gabinetu Fizjo-Expert w Żywcu dbam o to, aby każdy Pacjent był w pełni zadowolony z usług całego naszego zespołu.

Dariusz Saleciak

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Jestem specjalistą w obszarze fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej. Wykonuję zabiegi terapii manualnej, ze swoimi Pacjentami pracuję falą uderzeniową. Moim szczególnym zainteresowaniem jest choroba Parkinsona.